Hakkımızda Resim

Özel güvenlik hizmetlerinin yasal dayanağı 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun’dur. Sakarya merkezinde kurulan şirketimiz 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun kapsamında kurulmuş olup Sakarya’da ve ülkemiz genelinde yerli ve milli olarak kamu ve özel sektörde hizmet vermektedir.


Özel güvenlik hizmetlerindeki kırmızı çizgimiz ; kanunlara ve nizamlara , milli ve manevi değerlerimize tam bağlı olup hizmet verdiğimiz kişi, kurum ve kuruluşların yasal hak ve menfaatlerini koruyup kollamayı namus addedip mükemmel seviyede görev yapmaktır.


Bu çizgimiz hiçbir koşulda değişmeyecek, değiştirilemeyecektir.


Şirketimiz Kağan Özel Güvenlik Hizmetleri, müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak sizlerin daha güvenli bir ortamda çalışmasını ve yaşamanızı sağlamak adına, profesyonel kadroları ile çözüm ortağınız olmayı hedeflemektedir.


Kağan Özel Güvenlik şirketimiz hizmet yelpazesine hırsız alarm sistemleri, yangın alarm sistemleri, kapalı devre kamera sistemleri gibi hizmetleri dahil etmiş ve uzman yapılanmasını tamamlamıştır.


Şirket yetkilimiz olan Olgun SERT; 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun yürürlüğe girdiği 2005 yılında Sakarya’da Özel Güvenlik Hizmetleri alanında ilk olarak hizmet vermeye başlamıştır. Sakarya İl Jandarma Komutanlığında Jandarma Astsubay olarak görev yaptıktan sonra emekli olan Olgun SERT şirketimizin işveren yetkilisidir.


Olgun SERT 2005 yılında Sakarya’da faaliyete geçirdiği ve Sakarya’nın ilk kuruluşu olan Özel Güvenlik Eğitim Kurumlarında yapmış olduğu Uzman Eğiticiliğin yanında kendisine bağlı olan Uzman Eğiticiler nezdinde binlerce Özel Güvenlik Görevlisinin eğitimini sağlamıştır. Halen Sakarya ve ülkemizin dört bir yanında görev yapan özel güvenlik görevlilerinin vatanına, milletine, bayrağına, devletine bağlı, milli ve manevi değerlere karşı hassas olarak yetiştirilmesinde doğrudan etkisi ve katkısı olmuştur.


Şirket yetkilimiz Olgun SERT özel güvenlik sektörünün yerel ve ulusal alanda örgütlenip itibar edilen sektör olması yönünde çalışmalar yapmış, sektörün öncülerinden olmuştur. Bu maksatla Sakarya Güvenlik İşlemeleri Dernek Başkanlığı (SAGİDER), Sakarya Güvenlikçiler Dernek Başkanlığı (SEGÜDER) yanında Türkiye Özel Güvenlik Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliği yapmıştır.